Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fanila görmek

Kahve falında fanila görmek özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına tabir olunur.

Kahve falında fanila gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etme zorluğu yaşayabiirsiniz.

Kahve falında kirli fanila görmek dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına işarettir.

Kahve falında beyaz fanila görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında bayan fanilası görmek farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz fanila giymek tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına işaret eder.

Kahve falında yün fanila görmek kazancının yerine gelmesine, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek fanilası görmek önünün kapanacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında yırtık fanila görmek iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fanila görmek fal sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına delalet etmektedir.