Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında telefonda iş görüşmesi yapmak

Kahve falında telefonda iş görüşmesi yapmak sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, sıkıntının, derdin sona ereceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, bir süre zorluk çekeceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında telefonda iş görüşmesi yapmak gördüyseniz:

  • Duygularınızı göstermek için biraz daha beklemelisiniz.

Kahve falında telefonda iş görüşmesi yapmak güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında telefon görüşmesi yapmak yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında telefonla görüşme yapmak fal sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iş görüşmesi yapmak çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına tabir olunur.

Kahve falında telefon görüşmesi yaptığını görmek her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına yorulur.

Kahve falında telefon görüşmesi görmek ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında iş görüşmesine gitmek iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine işarettir.

Kahve falında iş görüşmesine gittiğini görmek içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına tabir olunur.