Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nişanlıyla konuşmak

Kahve falında nişanlıyla konuşmak hastalıkların haneden uzak olacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında nişanlıyla konuşmak gördüyseniz:

  • Uzun vadeli amaçlarınızı gerçekleştirmek için çok sayıda yöntem denenmesi gerekebilir.

Kahve falında nişanlıyla telefonda konuşmak uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına delalettir.

Kahve falında nişanlıyla konuşmak sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında nişanlanmak evlenmek kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, aradığı kişiyi bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında nişanlını hamile görmek atılan adımların zarar vereceğine, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşini nişanlanırken görmek hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşımın nişanlandığını görmek hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Kahve falında gümüş nişan yüzüğü takmak kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine delalettir.

Kahve falında nişanlanıp yüzük takmak kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına rivayet etmektedir.