Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şarkı görmek

Kahve falında şarkı görmek pek çok kişiye yanında iş vereceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, yaşamının tazeleneceğine alamet eder.

Kahve falında şarkı gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı güçlendirebilecek planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında hüzünlü şarkı söylemek mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, başarı ve zenginlik getireceğine rivayet eder.

Kahve falında şarkı söylemek ve oynamak iş hayatında saygı göreceğine, maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şarkı söyleyen adam görmek bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında mikrofonla şarkı söylemek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına işarettir.

Kahve falında meşhur şarkıcı görmek yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına inanılır.

Kahve falında yüksek sesle şarkı söylemek malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına delalettir.

Kahve falında şarkıcı dinlemek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine işarettir.

Kahve falında şarkıcıyla şarkı söylemek içinin huzurla dolacağına, anlaşmazlıkların biteceğine delalet eder.