Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyücü görmek

Kahve falında büyücü görmek aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, ibadete ağırlık verileceğine, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, sorunların günden güne azalacağına, sırtının yere gelmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında büyücü gördüyseniz:

  • Nasıl olsa bir şey kaybetmezsiniz.

Kahve falında büyücü olduğunu görmek ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yaşlı büyücü kadın görmek yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında büyücüye fal baktırmak sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini büyücü görmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, gözyaşı döküleceğine tabir olunur.

Kahve falında karnı büyümek çok başarılı işlere girileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyücü görmek aklının vatanında kalacağı için kendini tam olarak işine veremeyeceğine bu nedenle de başarısız olacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına yorulur.

Kahve falında büyücü erkek görmek hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında büyücü öldürmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına yorulur.