Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tetris görmek

Kahve falında tetris görmek isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine inanılır.

Kahve falında tetris gördüyseniz:

  • Rutinin dışına çıkmalı, farklı şeyler denemelisiniz.

Kahve falında tetanoz olduğunu görmek umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına rivayet eder.

Kahve falında tehlil görmek tersliklerin yoluna gireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine inanılır.

Kahve falında cep te görmek elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, büyük tartışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tetanoz olmak anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine alamet eder.

Kahve falında atın teptiğini görmek belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında teyz görmek zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden falı kapatan kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına rivayet eder.

Kahve falında tevbe suresi görmek istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tetris görmek yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine delalettir.