Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toprak eştiğini görmek

Kahve falında toprak eştiğini görmek hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında toprak eştiğini gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın önerisiyle yeni bir yatırım için girişimde bulunabilirsiniz.

Kahve falında toprak eştiğini görmek büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşilmiş toprak görmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan fal sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toprak ve su görmek bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında topraktan havuz görmek mülk sahibi olacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına ve işlerini bu sayede büyük bir başarı ile gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında toprağı ıslatmak zor durumlarda kalacağına, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toprak altında yatmak bol dua edeceğine, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine yorulur.

Kahve falında evde toprak süpürmek zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına alamet eder.

Kahve falında toprağın içinden altın bulmak büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine delalet eder.