Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında domuzla ugrasmak

Kahve falında domuzla ugrasmak işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, yüzünü güldüreceğine delalettir.

Kahve falında domuzla ugrasmak gördüyseniz:

  • Uğraşmakta zorlandığınız ilişkilerinizi yumuşatabilecek alternatif arayışlara girebilirsiniz.

Kahve falında yeşil domuz görmek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında domuz kellesi görmek maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında pişmiş domuz görmek yeniden doğmuş gibi olacağına, yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına delalet eder.

Kahve falında domuza taş atmak problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine işarettir.

Kahve falında zorla domuz eti yemek kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine rivayet eder.

Kahve falında domuz sürüsü görmek kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, fal sahibinin bu sayede ideallerine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında domuz yüzü görmek ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, yaşam tecrübesi edineceğine inanılır.

Kahve falında domuz heykeli görmek başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine delalet etmektedir.