Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek ölüsü yıkamak

Kahve falında erkek ölüsü yıkamak sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, dinden çıkacağına, eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine rivayet eder.

Kahve falında erkek ölüsü yıkamak gördüyseniz:

  • Bırakın, herkes kendi yolundan derslerini alarak ilerlesin.

Kahve falında ölü erkek yıkamak fesat ve kötü kimselerden olacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında erkek ölüsü yıkamak değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında ölüyü canlı yıkamak daha çok dünya malı edineceğine, hasadının tarlasında kalacağına inanılır.

Kahve falında ölü ayağı yıkamak hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına delalettir.

Kahve falında ölü saçı yıkamak yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölünün kıyafetlerini yıkamak maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölünün başını yıkamak geçecek güzel bir ömre, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına işarettir.

Kahve falında ölü yıkamak zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine işarettir.