Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalabalık hamam görmek

Kahve falında kalabalık hamam görmek güzel bir döneme girileceğine, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine tabir olunur.

Kahve falında kalabalık hamam gördüyseniz:

  • Bazılarımızda kimlik bunalımlarına neden olabilir.

Kahve falında kalabalık hamam görmek deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hamamda saç taramak hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında hamamda yüzmek çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında hamamda bebek görmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına delalettir.

Kahve falında hamamda yıkanmayı görmek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, başına türlü işler geleceğine delalet eder.

Kahve falında hamamda abdest aldığını görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamam kesesi görmek büyük zararlara uğrayacağına, zararın gittikçe daha da artacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş birini hamamda görmek kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine rivayet etmektedir.