Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabrini görmek

Kahve falında kabrini görmek büyük başarılar elde edeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, çok üst mevkilere geleceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kabrini gördüyseniz:

  • Yani, bırakın herkes kendi bildiği gibi yapsın.

Kahve falında kabeden su içmek rahat bir hayata adım atılacağına, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evliya kabrinde dua etmek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, zenginliğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evliya kabrini ziyaret etmek hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, aşırı sinirli olmasından ötürü bu kargaşa içinde zaman zaman sevdiği insanları da incitecek sözler sarf edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kabe ezanı duymak beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, anlaşmalardan cayılacağına işarettir.

Kahve falında kabeden gitmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kabeyi öptüğünü görmek sevgi ve barış ortamının kurulacağına, sevgi ve hürmet göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çekmece kapatmak hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabayı sele kaptırmak iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine rivayet etmektedir.