Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek arı görmek

Kahve falında tek arı görmek iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, başarıya giden yollarını açacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, huzurunun bozulacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına rivayet eder.

Kahve falında tek arı gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, bir kadının çok hoşunuza gidebilecek olan sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında tek arı görmek umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine delalet eder.

Kahve falında tek bal arısı görmek bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğunu arı soktuğunu görmek daha fazla kazanç getireceğine, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yaban arısı görmek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında yaban arısı öldürmek maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, hırsızlık yapacağına yorulur.

Kahve falında arı ve yılan görmek unuttuğu birçok duyguyu bu kişi ile tekrar hatırlayacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına inanılır.

Kahve falında eşek arısı yuvası görmek yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arı sokmak sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına işarettir.