Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anne babayı yatakta görmek

Kahve falında anne babayı yatakta görmek karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, fal sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına işarettir.

Kahve falında anne babayı yatakta gördüyseniz:

  • Beklenmedik bir olay ya da değişiklik yararınıza sonuçlar oluşturabilir.

Kahve falında anne ve babayı yatakta görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine alamet eder.

Kahve falında anne babayı yatakta görmek kafasının rahat edeceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında babayla aynı yatakta yatmak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine delalettir.

Kahve falında babasını yatakta görmek çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında babayı yatakta görmek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş babayı yatakta görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş anneyi yatakta görmek aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına delalettir.

Kahve falında annesini yatakta görmek eşlerin boşanacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine delalet eder.