Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yumurta çalmak

Kahve falında yumurta çalmak hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yumurta çalmak gördüyseniz:

  • Çocuklarınız olsun ya da olmasın sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir.

Kahve falında kümesten yumurta çalmak çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yumurta çalmak huzurlu hissedileceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına inanılır.

Kahve falında sigara çalmak kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, dikkat çekeceğine işarettir.

Kahve falında diş fırçası çalmak güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil biber çalmak dininden vazgeçmeyeceğine, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine delalet eder.

Kahve falında yan flüt çaldığını görmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine alamet eder.

Kahve falında yoğurt çalmak işin düzeltileceğine, onun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında muz çalmak uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için falı kapatan kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına alamet etmektedir.