Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıl görmek

Kahve falında yıl görmek yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, sorunların son bulacağına, kaybettiği şeyi bulmasına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yıl gördüyseniz:

  • Başkalarının problemlerine karışmamanızda veya sizin katkınızı hak etmeyen gruplara dahil olmamanızda fayda var.

Kahve falında yeni yıl kutlamak yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yıllardır görmediği arkadaşını görmek iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında öleceği yılı görmek kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında eski yılları görmek kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeni yıl ağacı görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yıllardır görmediğin birini görmek sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yılmaz güneyi görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına yorulur.

Kahve falında okul yıllarını görmek insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına işaret eder.