Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkeğin özel yerini görmek

Kahve falında erkeğin özel yerini görmek fal sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, maddi çıkmazların biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında erkeğin özel yerini gördüyseniz:

  • Yeni şeyler deneyebilir veya yeteneklerinizden farklı şekilde faydalanılmasını sağlayabilirsiniz.

Kahve falında erkeğin özel yerini görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalettir.

Kahve falında erkeğin özel bölgesini görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında özel tim görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, rızkının çeşitleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında özel güç görmek maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine işarettir.

Kahve falında özel bölgeyi traş etmek fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında özel bölgeyi görmek sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına inanılır.

Kahve falında özel uçak görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, parasını dikkatli harcayacağına işaret eder.

Kahve falında özel güçlere sahip olduğunu görmek her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine tabir olunur.