Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeytan görmek

Kahve falında şeytan görmek ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, işlerin bu yüzden epey aksayacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında şeytan gördüyseniz:

  • Yatırımını önceden yaptığınız şeylerin karşılığını görebilirsiniz.

Kahve falında şeytanın görmek çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kızını şeytan görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında şeytan taşlamak elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şeytan görüp salavat getirmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına alamet eder.

Kahve falında sevgiliyi şeytan olarak görmek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında insan kılıklı şeytan görmek rahat bir hayatı olacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına işarettir.

Kahve falında şeytan kadın görmek hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, düzeninin yıkılmayacağına delalet eder.

Kahve falında şeytana uymak kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, kendisini Allah yoluna adayacağına inanılır.