Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at izi görmek

Kahve falında at izi görmek sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, gerekirse özür dileneceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına işarettir.

Kahve falında at izi gördüyseniz:

  • Duygularınızdaki değişiklik yeni başlangıçlara neden olabilir.

Kahve falında at izi görmek onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, kalp kırıklığına neden olacağına rivayet eder.

Kahve falında dikiş izi görmek uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında yılan izleri görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında izmirue gittiğini görmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uyurken izlenmek aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, ev içinde mutluluğun artacağına işarettir.

Kahve falında vücutta dikiş izi görmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine alamet eder.

Kahve falında tekerlek izi görmek gücünün azalacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yanık izleri görmek onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına işarettir.