Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dişi eliyle çıkarmak

Kahve falında dişi eliyle çıkarmak kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, kazancının azalmayacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dişi eliyle çıkarmak gördüyseniz:

  • Bazı arkadaşlarınızdan karşılanması zor beklentileriniz olabilir.

Kahve falında eliyle dişini çıkarmak yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, kazancının eksileceğine ve bu nedenle hane içinde kıtlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dişi eliyle çıkarmak mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, sorunların çözüleceğine rivayet eder.

Kahve falında dişini eliyle çıkarmak yolunda devam edeceğine, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında kendi eliyle dişini çekmek istenmeyen olayların olacağına, elinin bolluğa kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında dişini eliyle çekmek itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eliyle diş çıkarmak sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına tabir olunur.

Kahve falında kendi eliyle diş çıkarmak kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine yorulur.

Kahve falında dişlerini kendi eliyle çıkarmak yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.