Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında araba kazasında yaralanmak

Kahve falında araba kazasında yaralanmak işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında araba kazasında yaralanmak gördüyseniz:

  • Karşı karşıya kalabileceğiniz olaylarla başa çıkmanız gerekebilir.

Kahve falında araba kazasında yaralanmak hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine tabir olunur.

Kahve falında trafik kazası geçirmek ve yaralanmak aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin kazada yaralandığını görmek yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine işarettir.

Kahve falında çocuğunun kazada yaralandığını görmek sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine delalet eder.

Kahve falında trafik kazasında yaralanmak Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, rahat edilecek bir projeye girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında trafik kazasında yaralandığını görmek yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında babanın araba kazası yaptığını görmek çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine yorulur.

Kahve falında araba kazası yapmak fal sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına işaret eder.