Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kişinin güzelleştiğini görmek

Kahve falında bir kişinin güzelleştiğini görmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, dertlerinin artacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında bir kişinin güzelleştiğini gördüyseniz:

  • Kendinize güvenebilmeniz zordur.

Kahve falında bir kişiyi güzel görmek uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, imza ve söz yetkisi edineceğine işarettir.

Kahve falında bir kişinin güzelleştiğini görmek medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve fal sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında güzel manzara görmek iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, çok güzel günler geçirileceğine işarettir.

Kahve falında güzel bir oda görmek işlerinin de rast gideceğine, malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına inanılır.

Kahve falında çok güzel görmek gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, elindekileri de alıp götüreceğine ve bu durumunda fal sahibi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında güzel meyveler yemek eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında güzel odalar görmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine inanılır.

Kahve falında güzel perdeler görmek bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine rivayet etmektedir.