Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aynada kendi gözünü görmek

Kahve falında aynada kendi gözünü görmek sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine alamet eder.

Kahve falında aynada kendi gözünü gördüyseniz:

  • Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür.

Kahve falında aynada gözüne bakmak işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, büyük bir adım atılacağına alamet eder.

Kahve falında aynada gözlerini görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına işaret eder.

Kahve falında aynada kendi gözünü görmek alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında aynada gözlerine bakmak sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına inanılır.

Kahve falında aynada göz görmek çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına işaret eder.

Kahve falında çok güzel ayna görmek rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına işaret eder.

Kahve falında aynaya yumruk atmak maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Kahve falında birinin aynasını kırmak işinde terfi edeceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına alamet eder.