Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavşan ve tavuk görmek

Kahve falında tavşan ve tavuk görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, azap çektiğine, yükünün hafifleyeceğine, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, hatalı yollara sapılacağına, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında tavşan ve tavuk gördüyseniz:

  • Unutmayın ki, söylenen sözler her zaman arkalarında derin manalar barındırmazlar.

Kahve falında tavşan ve tavuk görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına delalettir.

Kahve falında tavşan pisliği görmek ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında pişmiş tavşan görmek geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, para sıkıntısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tavşanın yavruladığını görmek yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına inanılır.

Kahve falında çirkin tavşan görmek rakipsiz hale geleceğine, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına alamet eder.

Kahve falında canlı tavşan yemek parasının da, malının da eksilmeyeceğine, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında tek kulaklı tavşan görmek içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz tavşan öldürmek kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine işarettir.