Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında enginar görmek

Kahve falında enginar görmek sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine ve başarısızlık ve mutsuzlukla geçecek kötü bir dönem geçireceğine bu nedenle de oldukça zorlanacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına inanılır.

Kahve falında enginar gördüyseniz:

  • Tavırlarınızdaki veya bazı konulardaki inançlarınızdaki değişiklikler olumlu sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında enginar dikmek her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bahçede enginar görmek huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına delalet eder.

Kahve falında enginar dolması yemek kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine işarettir.

Kahve falında yeşil enginar görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, kendine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında enginar temizlemek büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında enginar ayıklamak kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine delalettir.

Kahve falında enginar bahçesi görmek derdin ve sıkıntının biteceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına alamet eder.

Kahve falında pazardan enginar almak hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine delalettir.