Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dev at görmek

Kahve falında dev at görmek hayattan daha zevk alacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına işarettir.

Kahve falında dev at gördüyseniz:

  • Size karşıt görüşlerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında dev atlar görmek başarılarının eksilmeyeceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine inanılır.

Kahve falında dev at görmek tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına delalet etmektedir.

Kahve falında dev insan görmek başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında dev kaya görmek birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dev bir balık görmek kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında dev dalgaları izlemek çok büyük kısmetlere sahip olacağına, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında dev böcek görmek kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dev dalgalardan kaçmak hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine alamet etmektedir.