Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavandan atlamak

Kahve falında tavandan atlamak maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, işlerin her geçen gün daha kötü bir hal alacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tavandan atlamak gördüyseniz:

  • Sizi uzlaşmaya zorlayan ya da kontrol etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında tavandan atlamak insanların afiyet bulacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına rivayet eder.

Kahve falında tavandan su aktığını görmek elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına delalettir.

Kahve falında tavanda akrep görmek korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına delalettir.

Kahve falında evin tavanında böcek görmek daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tavandan akan su görmek ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında tavanda örümcek ağı görmek huzura erileceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına inanılır.

Kahve falında tavanı çatlak görmek hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında tavanda su görmek ağız tadının bozulmayacağına, şansının açılacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine yorulur.