Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cami avlusuna büyük abdestini yapmak

Kahve falında cami avlusuna büyük abdestini yapmak iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, üzüleceğine, masrafların altında kalacağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına işarettir.

Kahve falında cami avlusuna büyük abdestini yapmak gördüyseniz:

  • Sizden imkansız şeyler isteyen kişiler olabilir.

Kahve falında cami avlusuna büyük abdestini yapmak kendisini kötü hissettiren duygu, düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına inanılır.

Kahve falında cami avlusunda abdest almak sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine delalettir.

Kahve falında cami avlusunda abdest aldığını görmek ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine delalettir.

Kahve falında camiye büyük abdest yapmak anne ve babanın kalbinin kırılacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına yorulur.

Kahve falında cami avlusunu görmek ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında cami avlusunda su görmek büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, sıkıntılarının geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cami avlusunda olmak büyük bir yenilgi alacağına, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına delalet eder.

Kahve falında cami avlusunda köpek görmek fal sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet etmektedir.