Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gelini görmek

Kahve falında gelini görmek sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine, tehlikeye atılmaktan çekinmeyeceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına delalet eder.

Kahve falında gelini gördüyseniz:

  • İş hayatınızı eğlenceyle karıştırmayın.

Kahve falında gelin dövmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına delalettir.

Kahve falında gelin güvey görmek hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına rivayet eder.

Kahve falında kendini gelin olduğunu görmek kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine işarettir.

Kahve falında gelin duvağı takmak yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gelin olmak gelinlik giymek çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gelin görüp ağlamak bereketinin artacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gelin tokası görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gelin duvağı görmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine yorulmaktadır.