Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında salyangoz yemek

Kahve falında salyangoz yemek açların doyacağına, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına inanılır.

Kahve falında salyangoz yemek gördüyseniz:

  • Sevdiğinize karşı olan anlayışlı tutumunuz, onu çok etkileleyecek.

Kahve falında salyangoz yemek işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, zorluklarla boğuşulacağına delalet eder.

Kahve falında salyangoz toplamak sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında saçında salyangoz görmek dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına işarettir.

Kahve falında salyangoz yediğini görmek yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, insanların yolunu aydınlatacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kabuksuz salyangoz görmek iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, şifa ve moral bulacağına yorulur.

Kahve falında evde salyangoz görmek iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, işlerini hafifleteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölü salyangoz görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına inanılır.

Kahve falında deniz salyangozu görmek kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına rivayet etmektedir.