Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elinde fotoğraf görmek

Kahve falında elinde fotoğraf görmek yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine tabir olunur.

Kahve falında elinde fotoğraf gördüyseniz:

  • Tereddüt ettiğiniz konular varsa, harekete geçmeden önce açıkça dile getirmeniz gerekebilir.

Kahve falında kendi fotoğrafını elinde görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, en tepkedeki kimse olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendi fotoğrafını başkasının elinde görmek özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında elinde fotoğraf görmek iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında fotoğrafını başkasının elinde görmek geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına işaret eder.

Kahve falında elinde fotoğraf makinesi görmek başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine inanılır.

Kahve falında elinde kendi fotoğrafını görmek hak yolundan ayrılmayacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski eşinin fotoğrafını görmek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine alamet eder.

Kahve falında fotoğraf izlemek iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, zor günler geçirenlerin, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına delalet eder.