Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altını görmek

Kahve falında altını görmek zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, fal sahibinin kendisini aklama imkanı bulacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altını gördüyseniz:

  • Gelişmelerin hızına ayak uyduramadığınız için olaylar öncelikle size hoş olmayan sürprizler gibi geliyor.

Kahve falında altına büyük tuvalet yapmak çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına yorulur.

Kahve falında altın kolyeler bulmak rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında depremde evin altında kalmak ticaret hayatını ilerleteceğine, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında altın küpe bilezik görmek sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, hasadının tarlasında kalacağına işarettir.

Kahve falında yıkılan binanın altında kalmak umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kolunda altın zincir görmek geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında gelinde altın görmek parasının ve makamının artacağına, huzur ve mutluluk bulacağına tabir olunur.

Kahve falında altın alyans bozdurmak sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, yaşamın kolay hale geleceğine tabir olunur.