Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük alyans görmek

Kahve falında büyük alyans görmek sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, anne babanın üzüntü duyacağına, şansın yüzüne güleceğine, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine alamet eder.

Kahve falında büyük alyans gördüyseniz:

  • Belli bir konuya yaklaşımınız çevrenizdeki kişilerden kabul görmeyebilir.

Kahve falında büyük alyans görmek kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, buna rağmen kazanç getireceğine işaret eder.

Kahve falında alyans satmak kişinin çocuk hasreti çekeceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında çift alyans görmek uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında iki alyans takmak çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine inanılır.

Kahve falında alyansını tuvalete düşürmek artık hayatının bir düzene gireceğine, kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına rivayet eder.

Kahve falında alyans yapmak arkadaş ilişkilerinde küslüklerin, kırgınlıkların, alınganlıkların hasıl olacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına yorulur.

Kahve falında sağ parmakta alyans görmek uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında çelik alyans görmek düşmanlarını alt edeceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına yorulur.