Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşil mısır yemek

Kahve falında yeşil mısır yemek maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, işlerinin aksamasına ve uzun yıllardan beri sürdürdüğü bir dostluğun bitmesine sebep olacak bir sorun yaşayacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, huzurunun da yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında yeşil mısır yemek gördüyseniz:

  • Sevdiğinizle birlikte katılacağınız toplantılarda güzel anlar geçirecek, fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşacaksınız.

Kahve falında yeşil mısır yemek ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil mısır görmek zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil mısır tarlası görmek işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil mısır sapı görmek kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan fal, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil mısır koçanı görmek içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine tabir olunur.

Kahve falında kızarmış mısır yemek gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mısır pişirip yemek hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında koçanlı mısır yemek duaların Allah katında karşılığını bulacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine rivayet etmektedir.