Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ad isim görmek

Kahve falında ad isim görmek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, kalp kıracağına, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, bunun ticarette yaşanacak başarıya yansıyacağına, hayırlı haberlere işaret etmektedir.

Kahve falında ad isim gördüyseniz:

  • İlişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Kahve falında ad isim görmek çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına inanılır.

Kahve falında çocuğunun adını görmek gerçekleştirilmek istenen büyük hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin adını duymak bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ad koymak kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, neredeyse kahrolacağına rivayet eder.

Kahve falında adının değiştiğini görmek ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında başkasının adını duymak sıkıntılarının hafifleyeceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin adını duymak zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin adını söylemek aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına delalet etmektedir.