Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pekmez görmek

Kahve falında pekmez görmek eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine rivayet eder.

Kahve falında pekmez gördüyseniz:

  • Sonlanmalar veya sonuçlanmalar söz konusu olabilir.

Kahve falında bal pekmez yemek içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında pekmez yediğini görmek işlerinin yoluna gireceğine, güleceğine rivayet eder.

Kahve falında ölüden pekmez almak burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üzüm pekmezi yemek kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yoğurt ve pekmez yemek çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine işarettir.

Kahve falında dut pekmezi görmek elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında tahinli pekmez yemek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında üzüm pekmezi görmek iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine delalet etmektedir.