Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında konak görmek

Kahve falında konak görmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine alamet eder.

Kahve falında konak gördüyseniz:

  • Tanıştığınız yakın bir dostunuzun eğitim ile ilgili sorunlarını birlikte çözmek için hareket edebilirsiniz.

Kahve falında konak sahibi olmak dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük konak görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına alamet eder.

Kahve falında ahşap konak görmek sorunların kısa zaman içinde biteceğine, yeni işlere girişileceğine delalettir.

Kahve falında tarihi konak görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına yorulur.

Kahve falında saçta konak görmek maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına tabir olunur.

Kahve falında konak satın almak evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine işaret eder.

Kahve falında konak görmek kendisine olan güvenin artacağına, makamının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında saçında konak görmek güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine yorulmaktadır.