Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hesap sormak

Kahve falında hesap sormak kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, şöhret ve itibar kazanacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hesap sormak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin işleriyle meşgul olmak yerine, kendiniz için yapmanız gereken şeyler var.

Kahve falında hesap sormak çok yükseleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine yorulur.

Kahve falında birinden hesap sormak işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında birine hesap sormak kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliye hesap sormak elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, maddi olarak zayıflayacağına rivayet eder.

Kahve falında düşmandan hesap sormak sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliden hesap sormak her şeyin yolunda gideceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hesaba çekilmek bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına tabir olunur.

Kahve falında banka hesabı açmak hep yerinde sayacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına rivayet eder.