Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tapınak görmek

Kahve falında tapınak görmek bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, yazgısının güzelleşeceğine, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tapınak gördüyseniz:

  • Her şey aynı anda üzerinize gelebilir.

Kahve falında budist tapınağı görmek işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına delalet eder.

Kahve falında artemis tapınağı görmek mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına delalet eder.

Kahve falında tapınak görmek yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına inanılır.

Kahve falında eski tapınak görmek iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına yorulur.