Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eli kurtlanmak

Kahve falında eli kurtlanmak kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, kötü yola sapmayacağına, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eli kurtlanmak gördüyseniz:

  • Azı karar çoğu zarar deyimiyle hareket ederseniz, gereksiz yıpranmaları bir nevi önlemiş olursunuz.

Kahve falında eli kurtlanmak hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine işarettir.

Kahve falında elinde kurt görmek şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elinde kurtçuk görmek çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında elinin kurtlandığını görmek sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, kolaylığa kavuşacağına işarettir.

Kahve falında kurtlu patlıcan görmek eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına delalettir.

Kahve falında yeşil kurtlar görmek elinin sıkışacağına, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına inanılır.

Kahve falında kızıl kurt görmek büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında yavru kurt köpeği görmek uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına rivayet eder.