Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının arabasına binmek

Kahve falında arkadaşının arabasına binmek o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının arabasına binmek gördüyseniz:

  • Öğrenmek istediğiniz şeyler veya acilen edinmek istediğiniz bilgiler var.

Kahve falında arkadaşla arabaya binmek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, masa başı bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşın arabasına binmek işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine inanılır.

Kahve falında arkadaşınla arabaya binmek hayal kırıklığı yaşamayacağına, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna işarettir.

Kahve falında arkadaşının arabasına binmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, manevi olarak kalbin Allah aşkı ile dolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dolmuş yapan arabaya binmek bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, fal sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine yorulur.

Kahve falında sevgilisinin arabasına binmek kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında arabay binmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, çok kıskanacağı bir kişi olacağına tabir olunur.

Kahve falında lüks araba binmek aile içinde bazı gerginlikler olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına yorulur.