Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kraker görmek

Kahve falında kraker görmek daima afiyette olacağına, yarınlarına inanacağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına delalettir.

Kahve falında kraker gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi ya da arkadaşlarınızı ilgilendiren konularda açık fikirli olmalısınız.

Kahve falında kraker yediğini görmek destek istediği kişilerden destek alamayacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tuzlu kraker yemek sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, kaybetmeyi göze alamayacağına yorulur.

Kahve falında cubuk kraker yemek başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında balık kraker yemek problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine işarettir.

Kahve falında kraker görmek hile ile mal elde edeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kraker yemek sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balık kraker görmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına rivayet eder.

Kahve falında çubuk kraker görmek hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına inanılır.