Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pantolonsuz görmek

Kahve falında pantolonsuz görmek daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, kardeşler arasına kara kedi gireceğine, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, kazancının yerine gelmesine rivayet eder.

Kahve falında pantolonsuz gördüyseniz:

  • Maddi açıdan gelecek vaat eden yeni fikirleriniz olabilir.

Kahve falında pembe pantolon almak çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük pantolon giymek yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine işaret eder.

Kahve falında pantolon paçası katlamak sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, kısmetlerinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ıslak pantolon görmek birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına rivayet eder.

Kahve falında deri pantolon giymek darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, iyi habere işaret etmektedir.

Kahve falında pantolon yakmak yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, yine de lükslerinden feragat etmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında kahverengi kadife pantolon görmek işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz pantolon giymek anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, hanesinin bollukla dolacağına delalettir.