Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elleri görmek

Kahve falında elleri görmek parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında elleri gördüyseniz:

  • Cazibeni kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsin.

Kahve falında ölmüş kayınpederinin elini öpmek iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında köpeğin elini tutmak kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında anne eli öpmek iyi ve kolay geçim halinde olacağına, ayaklandıracağına delalettir.

Kahve falında kendi elinde altın görmek zevki sefa içinde olacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının ellerinin kesildiğini görmek kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işarettir.

Kahve falında birinin ellerini kınalı görmek gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, çok daha uzun bir ömre sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş kimsenin elini öpmek yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sağ eline yüzük takmak düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına yorulur.