Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karlı görmek

Kahve falında karlı görmek keyifleneceğine ve neşeli olacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına, dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hastaysa şifa bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karlı gördüyseniz:

  • Geri planda kalmak veya sakinliği korumak önem taşıyor.

Kahve falında akşam kar yağdığını görmek verilen emeklerin boşa gideceğine, kurulu düzeni olacağına inanılır.

Kahve falında hamile birinin karnına dokunmak ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Kahve falında çok az kar görmek eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına rivayet eder.

Kahve falında yerlerde kar görmek sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında önce yağmur sonra kar yağdığını görmek kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında karnından yılan çıktığını görmek mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına işarettir.

Kahve falında yağmur ve kar yağdığını görmek işten yana kısmetinin kapanacağına, çok rahat edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kar temizlediğini görmek özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına delalet eder.