Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yönleri görmek

Kahve falında yönleri görmek genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, daima zinde ve genç kalacağına, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına alamet eder.

Kahve falında yönleri gördüyseniz:

  • Sizden çok fazla beklentisi olmayan veya bağlayıcılığı bulunmayan anlaşma önerileri, teklifler veya tavsiyelerle karşılaşmanız sizi şüpheye sürükleyebilir.

Kahve falında bir yönetici görmek kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, mutlu olacağına, hafifleyeceğine inanılır.

Kahve falında yönünü bulamamak insanlar tarafından tanınan biri olacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında arabayla ters yöne gitmek işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şirket yöneticisi görmek herkesin istediği bir kariyeri olacağına, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yanlış yöne doğru namaz kılmak dış ticarete atılacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ters yöne yürümek hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına yorulur.

Kahve falında yön tabelası görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında devlet yöneticisi görmek kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına delalettir.