Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ekmek alamamak

Kahve falında ekmek alamamak sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, variyet sahibi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında rahat edileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ekmek alamamak gördüyseniz:

  • Eski örneklemeler etkinliğini yitiriyor.

Kahve falında ekmek alamamak çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına işaret eder.

Kahve falında abdest almak isteyip alamamak aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kariyerinde aşama kaydedeceğine alamet eder.

Kahve falında suda nefes alabilmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına alamet eder.

Kahve falında paranı alamamak geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında alak suresini dinlemek aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına alamet eder.

Kahve falında abdest alamamak büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında nefes alamamak şirketlerinin sayısının çoğalacağına, zor durumda kalacağına inanılır.

Kahve falında aptes alamamak işlerinin hep yolunda gideceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına rivayet eder.