Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında silahı görmek

Kahve falında silahı görmek kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, şöhret elde edeceğine, kendine çeki düzen vereceğine, kişinin adeta gençleşeceğine, borçlanacağına, fal sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına yorulur.

Kahve falında silahı gördüyseniz:

  • Çok farklı bir yola girmek ya da farklı bir yönde ilerlemek üzeresiniz.

Kahve falında çocuğun elinde silah görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine delalettir.

Kahve falında silahla öldürdüğünü görmek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine ve en doğru olanı bu sayede bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında boynundan silahla vurulmak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bolluk içine olacağına delalettir.

Kahve falında patlamayan silah görmek çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine işarettir.

Kahve falında silahla ateş edildiğini görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında başından silahla vurulmak geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında silahla vurulacağını görmek maddi gücünün her geçen gün artacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına delalet eder.

Kahve falında alnına silah dayamak sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına tabir olunur.