Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında topuk görmek

Kahve falında topuk görmek sağlığın günden güne iyiye gideceğine, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine, keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına alamet eder.

Kahve falında topuk gördüyseniz:

  • Bırakın herkes kendi işini kendi yapsın, karışmamanızda fayda var.

Kahve falında dolgu topuk ayakkabı görmek kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına rivayet eder.

Kahve falında topuk kırılması görmek dertlerin bitip huzura erileceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında topuklarının kesildiğini görmek elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çatlak topuk görmek işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük topuklu ayakkabı giymek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında yeni topuklu ayakkabı almak kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, sorunlarının biteceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında turuncu topuklu ayakkabı giymek çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine alamet eder.

Kahve falında yüksek topuklu terlik giymek çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına alamet eder.