Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balkonu yıkamak

Kahve falında balkonu yıkamak içinin de rahat edeceğine, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına, hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, hakkını savunamayacağına rivayet eder.

Kahve falında balkonu yıkamak gördüyseniz:

  • Ne yaptığınız veya neden yaptığınız konusunda açık olmanızda fayda var.

Kahve falında hortumla balkon yıkamak hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine rivayet eder.

Kahve falında balkon yıkamak kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında balkonu yıkamak her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına işarettir.

Kahve falında suyla balkon yıkamak emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, zengin bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında evin balkonunu yıkamak maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına işarettir.

Kahve falında balkonda halı yıkamak söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine alamet eder.

Kahve falında kirli balkon yıkamak bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine işarettir.

Kahve falında evinin balkonunu yıkamak bazı adımlar atacağına, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına alamet eder.