Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eş aldatmak

Kahve falında eş aldatmak düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, makam sahibi olacağına, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına inanılır.

Kahve falında eş aldatmak gördüyseniz:

  • Herkesle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz.

Kahve falında eşini başkasıyla aldatmak aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına, kafasının sakinleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eş aldatmak kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, uzun süre cesaretini toplayamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşini başka kadınla aldatmak sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına rivayet eder.

Kahve falında eşi aldatmak az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına işaret eder.

Kahve falında eşine aldatmak işlerinde bereket olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında eşini arkadaşıyla aldatmak çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına rivayet eder.

Kahve falında kocası karısını aldatmak hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Kahve falında birini aldatmak bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine rivayet eder.